PRF20-Q110-S15N
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-S15N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRF20-Q110-S15N
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 20W
Duomenų lapai: PRF20-Q110-S15N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
PRF20-Q110-S15N specifikacijos
Dalies numeris PRF20-Q110-S15N Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1049 pcs Duomenų lapas PRF20-Q110-S15N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 43V Įtampa - įėjimas (maks.) 160V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija PRF20 Galia (vatais) 20W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 89.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 43V - 160V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.33A Valdymo funkcijos Enable, Active Low