PPM-2-35135-B
CUI, Inc.CUI, Inc.
PPM-2-35135-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPM-2-35135-B
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas CONN PWR PLUG 1.35X3.5MM SOLDER
Duomenų lapai: PPM-2-35135-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PPM-2-35135-B specifikacijos
Dalies numeris PPM-2-35135-B Gamintojas CUI, Inc.
Galimas kiekis 332881 pcs Duomenų lapas PPM-2-35135-B.pdf
Įtampa - Įvertinta 24VDC Sriegio dydis -
Nutraukimas Solder Ekranavimas Unshielded
Serija - Pakuotė Bulk
Kiti vardai CP-PPM-2-35135-B Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Pozicijų / kontaktų skaičius 2 Conductors, 2 Contacts Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimas ilgis / gylis 0.630" (16.00mm) Medžiagų degumo įvertinimas -
Vidinis jungiklis (-ai) Does Not Contain Switch Izoliacijos spalva Silver
Apsauga nuo įsilaužimo - Pramonė atpažįsta poravimosi skersmenį 1.35mm ID (0.053"), 3.50mm OD (0.138")
Apima - Būsto medžiaga -
Lytis Female funkcijos -
Išsamus aprašymas Power Barrel Connector Plug 1.35mm ID (0.053"), 3.50mm OD (0.138") Free Hanging (In-Line) Dabartinis įvertinimas 3A
Kontaktinė medžiaga - dengimas Nickel Kontaktinė medžiaga Brass
Kūno medžiaga Brass Kūno spalva Silver
Faktinis skersmuo 0.055" (1.40mm ID), 0.138" (3.50mm OD)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PPM-2-3511-BG
PPM-2-3511-BG
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: CONN PWR PLUG 1.1X3.5MM SOLDER
Sandelyje: 288272 pcs
parsisiųsti: PPM-2-3511-BG.pdf
RFQ
PPM-18
PPM-18
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.25" 25PC