PLDA60-2500-277DAR
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLDA60-2500-277DAR
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Duomenų lapai: PLDA60-2500-277DAR.pdf
  • Pranešimas
PLDA60-2500-277DAR specifikacijos
Dalies numeris PLDA60-2500-277DAR Gamintojas CUI, Inc.
Galimas kiekis 5399 pcs Duomenų lapas PLDA60-2500-277DAR.pdf
Svoris 1.168 lbs (530g) Įtampa - išvestis 9 ~ 24 V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Serija PLDA60
Reitingai IP67 Galia (vatais) 60W
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OTP, OVP, SCP Efektyvumas 85%
Pritemdymas DALI Išsamus aprašymas 2.5A 9 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Patvirtinimai CE, cURus, PSE, TUV