PLDA60-1666-277DA
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLDA60-1666-277DA
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Duomenų lapai: PLDA60-1666-277DA.pdf
  • Pranešimas
PLDA60-1666-277DA specifikacijos
Dalies numeris PLDA60-1666-277DA Gamintojas CUI, Inc.
Galimas kiekis 4312 pcs Duomenų lapas PLDA60-1666-277DA.pdf
Svoris 1.168 lbs (530g) Įtampa - išvestis 9 ~ 36 V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Serija PLDA60
Reitingai IP67 Galia (vatais) 60W
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OTP, OVP, SCP Efektyvumas 85%
Pritemdymas DALI Išsamus aprašymas 1.666A 9 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.666A Patvirtinimai CE, cURus, PSE, TUV