PDRA-120-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDRA-120-48 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDRA-120-48
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC-DC, 120 W, 48 VDC, SINGLE OUT
Duomenų lapai: PDRA-120-48.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PDRA-120-48 specifikacijos
Dalies numeris PDRA-120-48 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC-DC, 120 W, 48 VDC, SINGLE OUT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1420 pcs Duomenų lapas PDRA-120-48.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.44" L x 1.38" W x 4.92" H (112.7mm x 35.0mm x 125.0mm)
Serija PDRA Galia (vatais) 120W
Kiti vardai 102-4964 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 93%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A