HSE-B20635-035H
CUI, Inc.CUI, Inc.
HSE-B20635-035H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSE-B20635-035H
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 63
Duomenų lapai: HSE-B20635-035H.pdf
  • Pranešimas
HSE-B20635-035H specifikacijos
Dalies numeris HSE-B20635-035H Gamintojas CUI, Inc.
Galimas kiekis 63526 pcs Duomenų lapas HSE-B20635-035H.pdf
Plotis 1.375" (34.93mm) Įveskite Board Level, Vertical
Terminis atsparumas @ natūralus 8.15°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 4.35°C/W @ 200 LFM
Figūra Rectangular, Fins Serija HSE
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas 9.2W @ 75°C Pakuotė atvėsinta TO-220
Medžiaga apdaila Black Anodized Medžiaga Aluminum Alloy
Ilgis 2.500" (63.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.500" (12.70mm) Skersmuo -
Išsamus aprašymas Heat Sink TO-220 Aluminum Alloy 9.2W @ 75°C Board Level, Vertical Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.