HSE-B18635-0396H
CUI, Inc.CUI, Inc.
HSE-B18635-0396H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSE-B18635-0396H
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas HEAT SINK, EXTRUSION, TO-218, 63
Duomenų lapai: HSE-B18635-0396H.pdf
  • Pranešimas
HSE-B18635-0396H specifikacijos
Dalies numeris HSE-B18635-0396H Gamintojas CUI, Inc.
Galimas kiekis 57318 pcs Duomenų lapas HSE-B18635-0396H.pdf
Plotis 1.654" (42.00mm) Įveskite Board Level, Vertical
Terminis atsparumas @ natūralus 5.47°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 2.78°C/W @ 200 LFM
Figūra Rectangular, Fins Serija HSE
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas 13.7W @ 75°C Pakuotė atvėsinta TO-218
Medžiaga apdaila Black Anodized Medžiaga Aluminum Alloy
Ilgis 2.500" (63.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.984" (25.00mm) Skersmuo -
Išsamus aprašymas Heat Sink TO-218 Aluminum Alloy 13.7W @ 75°C Board Level, Vertical Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.