EMSA200090-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA200090-P5P-SZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMSA200090-P5P-SZ
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Duomenų lapai: EMSA200090-P5P-SZ.pdf
  • Pranešimas
EMSA200090-P5P-SZ specifikacijos
Dalies numeris EMSA200090-P5P-SZ Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5669 pcs Duomenų lapas EMSA200090-P5P-SZ.pdf
Svoris 0.525 lb (238.14g) Įtampa - išvestis 20V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Serija EMSA (18W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 18W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Multi-Blade (Included) Įvesties jungtis Multi-Blade
Forma Wall Mount Efektyvumas Level V
Išsamus aprašymas 20V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 900mA
Laido ilgis 60.2" (1.53m) Patvirtinimai CCC, CE, cULus, GS, PSE