EMMA180167-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA180167-P6P-IC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMMA180167-P6P-IC
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
Duomenų lapai: EMMA180167-P6P-IC.pdf
  • Pranešimas
EMMA180167-P6P-IC specifikacijos
Dalies numeris EMMA180167-P6P-IC Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2705 pcs Duomenų lapas EMMA180167-P6P-IC.pdf
Svoris 0.662 lb (300.28g) Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 4.28" L x 2.44" W x 1.45" H (108.7mm x 62.0mm x 36.7mm)
Serija EMMA (30W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 30W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai EMMA180167P6PIC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Multi-Blade (Included)
Įvesties jungtis Multi-Blade Forma Wall Mount
Efektyvumas Level V Išsamus aprašymas 18V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.67A Laido ilgis 70.9" (1.80m)