DTS150200UTC-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DTS150200UTC-P5P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS150200UTC-P5P
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Duomenų lapai: DTS150200UTC-P5P.pdf
  • Pranešimas
DTS150200UTC-P5P specifikacijos
Dalies numeris DTS150200UTC-P5P Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4289 pcs Duomenų lapas DTS150200UTC-P5P.pdf
Svoris 0.432 lb (195.95g) Įtampa - išvestis 15V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Serija - Naudojamas regionas -
Galia (vatais) 30W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Kiti vardai DTS150200UTCP5P
T818
T818-ND
T818-P5P
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord
Įvesties jungtis IEC 320-C8 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas 15V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Laido ilgis 72" (1.83m)