DTS090166UDC-P9P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS090166UDC-P9P
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DTS090166UDC-P9P specifikacijos
Dalies numeris DTS090166UDC-P9P Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4420 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 9V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Serija - Naudojamas regionas -
Galia (vatais) 15W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DTS090166UDCP9P
Darbinė temperatūra 10°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord
Įvesties jungtis IEC 320-C8 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas 65% Išsamus aprašymas 9V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.66A Laido ilgis 72" (1.83m)