DTS050250SUDC-P9P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS050250SUDC-P9P
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 13W
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DTS050250SUDC-P9P specifikacijos
Dalies numeris DTS050250SUDC-P9P Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 13W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4857 pcs Duomenų lapas
Svoris 0.516 lb (234.05g) Įtampa - išvestis 5V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.91" L x 1.81" W x 0.98" H (74.0mm x 46.0mm x 25.0mm)
Serija - Naudojamas regionas -
Galia (vatais) 13W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DTS050250SUDCP9P
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord
Įvesties jungtis IEC 320-C8 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas 65% Išsamus aprašymas 5V 13W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Laido ilgis 72" (1.83m)