DPS240050UPS-P9N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPS240050UPS-P9N
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DPS240050UPS-P9N specifikacijos
Dalies numeris DPS240050UPS-P9N Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4343 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 12W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPS240050UPSP9N
Darbinė temperatūra 10°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas 65% Išsamus aprašymas 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Laido ilgis 72" (1.83m)