DPS120150U-P13P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPS120150U-P13P
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPS120150U-P13P specifikacijos
Dalies numeris DPS120150U-P13P Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5128 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 3.19" L x 2.09" W x 1.65" H (81.0mm x 53.0mm x 42.0mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 18W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPS120150UP13P
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.5A Laido ilgis 72" (1.83m)