DPD240040-P5N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD240040-P5N
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPD240040-P5N specifikacijos
Dalies numeris DPD240040-P5N Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5123 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 3.06" L x 2.19" W x 1.77" H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 9.6W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Kiti vardai DPD240040P5N
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 24V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 400mA Laido ilgis 72" (1.83m)