DPD120080E-P9/RP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD120080E-P9/RP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Pranešimas
DPD120080E-P9/RP specifikacijos
Dalies numeris DPD120080E-P9/RP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5562 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 230VAC Dydis / Matmenys 3.19" L x 2.20" W x 1.89" H (81.0mm x 56.0mm x 48.0mm)
Serija - Naudojamas regionas Europe
Galia (vatais) 9.6W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPD120080EP9/RP
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis CEE 7/16 Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 800mA Laido ilgis 72" (1.83m)