DPD120080-P12N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD120080-P12N
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPD120080-P12N specifikacijos
Dalies numeris DPD120080-P12N Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4478 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 3.70" L x 2.32" W x 1.81" H (94.0mm x 59.0mm x 46.0mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 9.6W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPD120080P12N
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 800mA Laido ilgis 72" (1.83m)
Patvirtinimai - Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DPD120080-P12P
DPD120080-P12P
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Sandelyje: 5632 pcs
parsisiųsti:
RFQ
DPD120080-P12N-TC
DPD120080-P12N-TC
Gamintojai: CUI, Inc.