DPD120030-P13P-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPD120030-P13P-TC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD120030-P13P-TC
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPD120030-P13P-TC specifikacijos
Dalies numeris DPD120030-P13P-TC Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5867 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 3.6W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPD120030-P13-TC
DPD120030P13PTC
T510
T510-ND
T510-P13P
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 300mA Laido ilgis 72" (1.83m)
Patvirtinimai - Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DPD120030-P13P
DPD120030-P13P
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W