DPD120010-P7P-TK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD120010-P7P-TK
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W
Duomenų lapai: DPD120010-P7P-TK.pdf
  • Pranešimas
DPD120010-P7P-TK specifikacijos
Dalies numeris DPD120010-P7P-TK Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5961 pcs Duomenų lapas DPD120010-P7P-TK.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 2.33" L x 1.50" W x 1.35" H (59.2mm x 38.0mm x 34.2mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 1.2W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Kiti vardai DPD120010P7PTK
T211-P7P
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12V 1.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 100mA Laido ilgis 72" (1.83m)