DPD120005-P9P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD120005-P9P-SZ
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DPD120005-P9P-SZ specifikacijos
Dalies numeris DPD120005-P9P-SZ Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5155 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 600mW Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPD120005P9PSZ
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12V 600mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 50mA Laido ilgis 72" (1.83m)