DPD090010-P14/RP-SZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD090010-P14/RP-SZ
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
Duomenų lapai: DPD090010-P14/RP-SZ.pdf
  • Pranešimas
DPD090010-P14/RP-SZ specifikacijos
Dalies numeris DPD090010-P14/RP-SZ Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4869 pcs Duomenų lapas DPD090010-P14/RP-SZ.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 9V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 900mW Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPD090010-P14RPSZ
DPD090010P14/RPSZ
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 100mA Laido ilgis 72" (1.83m)