DPD055050-P13/RN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD055050-P13/RN
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPD055050-P13/RN specifikacijos
Dalies numeris DPD055050-P13/RN Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5020 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 5.5V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 2.8W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPD055050P13/RN
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 5.5V 2.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Laido ilgis 72" (1.83m)