DPD050055-P13P-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPD050055-P13P-TC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPD050055-P13P-TC
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPD050055-P13P-TC specifikacijos
Dalies numeris DPD050055-P13P-TC Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5085 pcs Duomenų lapas
Svoris - Įtampa - išvestis 5V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Serija - Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 2.5W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DPD050055-P13-TC
DPD050055P13PTC
T312
T312-ND
T312-P13P
Darbinė temperatūra - Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Laido ilgis 72" (1.83m)