DPA120100-S/T
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPA120100-S/T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPA120100-S/T
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Pranešimas
DPA120100-S/T specifikacijos
Dalies numeris DPA120100-S/T Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5157 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 12VAC Įtampa - įėjimas 120VAC
Dydis / Matmenys - Serija -
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 12W
Išvesties jungtis Stripped, Tinned Wire Leads Kiti vardai DPA120100S/T
DV-1670-3-S/T
T603
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Laido ilgis -
Patvirtinimai - Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DPA120100-S/T-SZ
DPA120100-S/T-SZ
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W