DMS180165-P5P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMS180165-P5P-IC
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
Duomenų lapai: DMS180165-P5P-IC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DMS180165-P5P-IC specifikacijos
Dalies numeris DMS180165-P5P-IC Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4821 pcs Duomenų lapas DMS180165-P5P-IC.pdf
Svoris 0.625 lb (283.5g) Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 4.24" L x 2.27" W x 1.32" H (107.7mm x 57.7mm x 33.5mm)
Serija - Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 30W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai DMS180165P5PIC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
Įvesties jungtis Multi-Blade Forma Wall Mount
Efektyvumas 75% Išsamus aprašymas 18V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.65A Laido ilgis 70.9" (1.80m)