CFM-7010-13-22
CUI, Inc.CUI, Inc.
CFM-7010-13-22 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFM-7010-13-22
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 10 M
Duomenų lapai: CFM-7010-13-22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CFM-7010-13-22 specifikacijos
Dalies numeris CFM-7010-13-22 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 10 M "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14692 pcs Duomenų lapas CFM-7010-13-22.pdf
Plotis 10.60mm Svoris -
Įtampos diapazonas 6 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.164 in H2O (40.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 70mm L x 70mm H Serija CFM-70
RPM 4400 RPM Galia (vatais) 3.24W
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 40.6 dB(A)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.220A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.