CEB-27D44
CUI, Inc.CUI, Inc.
CEB-27D44 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CEB-27D44
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
Duomenų lapai: CEB-27D44.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CEB-27D44 specifikacijos
Dalies numeris CEB-27D44 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86024 pcs Duomenų lapas CEB-27D44.pdf
Įtampa - įėjimas (maks.) 20V p-p Įveskite Standard
Nutraukimas Wire Leads Dydis / Matmenys 1.063" Dia (27.00mm)