110ARS-C-BK
CUI, Inc.CUI, Inc.
110ARS-C-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 110ARS-C-BK
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas ALLIG CLIP 44MM W/SCREW/COVR BLK
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
  • Pranešimas
110ARS-C-BK specifikacijos
Dalies numeris 110ARS-C-BK Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas ALLIG CLIP 44MM W/SCREW/COVR BLK "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 5504 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite Alligator, Large
Nutraukimas Screw Serija 110A
Reitingai - Kiekis 1 Piece
Dengimas Nickel Kiti vardai CP-2412
Medžiaga - izoliacija - Medžiaga -
Ilgis 1.732" (44.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable
Žandikaulio atidarymas - Izoliacija Insulated
Išsamus aprašymas 10A Insulated Alligator, Large Test Clip Dabartinis įvertinimas 10A
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
110AN
110AN
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: ALLIGATOR CLIP 50MM W/O COVER
Sandelyje: 5051 pcs
parsisiųsti:
RFQ
110AYC10B
110AYC10B
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT
Sandelyje: 162 pcs
parsisiųsti: 110AYC10B.pdf
RFQ
110C1-315AR2
110C1-315AR2
Gamintojai: RF Solutions
apibūdinimas: TRANSMITTER AM 315MHZ 1 SWITCH
Sandelyje: 5087 pcs
parsisiųsti:
110AS
110AS
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: ALLIGATOR CLIP 50MM W/WIRE TERM
110AS-P-BK
110AS-P-BK
apibūdinimas: ALLIGATOR CLIP 50MM W/HANDLE BLK
110AS-P-RD
110AS-P-RD
apibūdinimas: ALLIGATOR CLIP 50MM W/HANDLE RED
1109D
1109D
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SCR EXTR 1/4&5/16 1/8
110ARS-C-RD
110ARS-C-RD
apibūdinimas: ALLIG CLIP 44MM W/SCREW/COVR RED
110A108B
110A108B
Gamintojai: Bomar (Winchester Electronics)
apibūdinimas: CONN N PLUG STR SOLDER
parsisiųsti: 110A108B.pdf
110AR
110AR
apibūdinimas: ALLIGATOR CLIP 44MM W/O COVER
110AR-C-BK
110AR-C-BK
apibūdinimas: ALLIGATOR CLIP 44MM W/COVER BLK
110AR-C-RD
110AR-C-RD
apibūdinimas: ALLIGATOR CLIP 44MM W/COVER RED
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus