TF5191J32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TF5191J32K7680R
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Duomenų lapai: TF5191J32K7680R.pdf
  • Pranešimas
TF5191J32K7680R specifikacijos
Dalies numeris TF5191J32K7680R Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92876 pcs Duomenų lapas TF5191J32K7680R.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.071" W (4.90mm x 1.80mm)
Serija TF519 Reitingai -
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos talpa 9pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
Išsamus aprašymas 32.768kHz ±10ppm Crystal 9pF 2-SMD, No Lead