TF322J32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TF322J32K7680R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TF322J32K7680R
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Duomenų lapai: TF322J32K7680R.pdf
  • Pranešimas
TF322J32K7680R specifikacijos
Dalies numeris TF322J32K7680R Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5584 pcs Duomenų lapas TF322J32K7680R.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serija TF32 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Kiti vardai TF322J32K7680
TF322J32K7680-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos talpa 9pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Dažnio tolerancija ±20ppm Dažnio stabilumas -
Dažnumas 32.768kHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 kOhms
Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 9pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead