TF202P32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TF202P32K7680R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TF202P32K7680R
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Duomenų lapai: TF202P32K7680R.pdf
  • Pranešimas
TF202P32K7680R specifikacijos
Dalies numeris TF202P32K7680R Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70921 pcs Duomenų lapas TF202P32K7680R.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Serija TF20 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX1161TR
TF202P32K7680
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Apkrovos talpa 12.5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 kOhms Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TF202THC-3-TL-HX
TF202THC-3-TL-HX
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: JFET N-CH 1MA 100MW VTFP
Sandelyje: 5246 pcs
parsisiųsti: TF202THC-3-TL-HX.pdf
RFQ
TF2-5V
TF2-5V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V