TF162W32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TF162W32K7680R
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
Duomenų lapai: TF162W32K7680R.pdf
  • Pranešimas
TF162W32K7680R specifikacijos
Dalies numeris TF162W32K7680R Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103045 pcs Duomenų lapas TF162W32K7680R.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Serija TF16 Reitingai -
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos talpa 5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 kOhms Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead