TC70V5I32K7680
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC70V5I32K7680
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: TC70V5I32K7680.pdf
  • Pranešimas
TC70V5I32K7680 specifikacijos
Dalies numeris TC70V5I32K7680 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61033 pcs Duomenų lapas TC70V5I32K7680.pdf
Įtampa - tiekimas 1.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TC70
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 32.768kHz Išsamus aprašymas 32.768kHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TC70V5A32K7680
TC70V5A32K7680
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Sandelyje: 61617 pcs
parsisiųsti: TC70V5A32K7680.pdf
RFQ
TC70V3I32K7680
TC70V3I32K7680
Sandelyje: 66984 pcs
parsisiųsti: TC70V3I32K7680.pdf
RFQ
TC71
TC71
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 8UF 450V AXIAL