TC50N6A32K7680
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC50N6A32K7680
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: TC50N6A32K7680.pdf
  • Pranešimas
TC50N6A32K7680 specifikacijos
Dalies numeris TC50N6A32K7680 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69187 pcs Duomenų lapas TC50N6A32K7680.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija TC50
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 32.768kHz Išsamus aprašymas 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -