TC32M6C32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TC32M6C32K7680 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC32M6C32K7680
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: TC32M6C32K7680.pdf
  • Pranešimas
TC32M6C32K7680 specifikacijos
Dalies numeris TC32M6C32K7680 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5991 pcs Duomenų lapas TC32M6C32K7680.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija TC32
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 32.768kHz
Išsamus aprašymas 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA