S40X043150JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S40X043150JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0201
Duomenų lapai: S40X043150JP.pdf
  • Pranešimas
S40X043150JP specifikacijos
Dalies numeris S40X043150JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 924595 pcs Duomenų lapas S40X043150JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0302 Dydis / Matmenys 0.033" L x 0.024" W (0.85mm x 0.60mm)
Serija S4x Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 15
"Power Per Element" 31mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai S40X043150JPTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
Išsamus aprašymas 15 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated
Programos DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S40MR
S40MR
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5
Sandelyje: 11176 pcs
parsisiųsti: S40MR.pdf
RFQ
S40V
S40V
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1.4KV 40A DO5
Sandelyje: 16955 pcs
parsisiųsti: S40V.pdf
RFQ
S40X043270JP
S40X043270JP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0201
parsisiųsti: S40X043270JP.pdf
S40Y
S40Y
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1.6KV 40A DO5
parsisiųsti: S40Y.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0201
parsisiųsti: S40X043390JP.pdf
S40Q
S40Q
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1.2KV 40A DO5
parsisiųsti: S40Q.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0201
apibūdinimas: RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0201
S40M
S40M
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 40A DO5
parsisiųsti: S40M.pdf
S40YR
S40YR
apibūdinimas: DIODE GEN PURP REV 1.6KV 40A DO5
parsisiųsti: S40YR.pdf
S40VR
S40VR
apibūdinimas: DIODE GEN PURP REV 1.4KV 40A DO5
parsisiųsti: S40VR.pdf
S40QR
S40QR
apibūdinimas: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 40A DO5
parsisiųsti: S40QR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus