LP080F33IET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP080F33IET
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 8.000000MHZ SMD
Duomenų lapai: 1.LP080F33IET.pdf2.LP080F33IET.pdf
  • Pranešimas
LP080F33IET specifikacijos
Dalies numeris LP080F33IET Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 222389 pcs Duomenų lapas 1.LP080F33IET.pdf2.LP080F33IET.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Serija ATSSMLP Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49/US
Kiti vardai LP800F33IET
LP800F33IET-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 80MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms Išsamus aprašymas 80MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US