GL135F35CET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GL135F35CET
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD
Duomenų lapai: GL135F35CET.pdf
  • Pranešimas
GL135F35CET specifikacijos
Dalies numeris GL135F35CET Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 216000 pcs Duomenų lapas GL135F35CET.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serija ATSSMGL Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49/US
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Apkrovos talpa 20pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 13.5MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms
Išsamus aprašymas 13.5MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US