CB3-5I-2M0480
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-5I-2M0480 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB3-5I-2M0480
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 2.048MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: CB3-5I-2M0480.pdf
  • Pranešimas
CB3-5I-2M0480 specifikacijos
Dalies numeris CB3-5I-2M0480 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 2.048MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91677 pcs Duomenų lapas CB3-5I-2M0480.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CB3
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, TTL
Kiti vardai CB3-5I-2M048000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 2.048MHz
Išsamus aprašymas 2.048MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA