CB3-3I-7M3728
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3I-7M3728 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB3-3I-7M3728
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: CB3-3I-7M3728.pdf
  • Pranešimas
CB3-3I-7M3728 specifikacijos
Dalies numeris CB3-3I-7M3728 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65090 pcs Duomenų lapas CB3-3I-7M3728.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CB3
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, TTL
Kiti vardai CB3-3I-7.3728-T
CB3-3I-7M372800
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 7.3728MHz
Išsamus aprašymas 7.3728MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA