APR38-38-12CB/S
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APR38-38-12CB/S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APR38-38-12CB/S
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas HEATSINK FORGED WITH SMALL CLIP
Duomenų lapai: 1.APR38-38-12CB/S.pdf2.APR38-38-12CB/S.pdf
  • Pranešimas
APR38-38-12CB/S specifikacijos
Dalies numeris APR38-38-12CB/S Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4115 pcs Duomenų lapas 1.APR38-38-12CB/S.pdf2.APR38-38-12CB/S.pdf
Plotis 1.461" (37.10mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 3.30°C/W @ 200 LFM
Figūra Square, Pin Fins Serija APR
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiti vardai 294-1137 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Black Anodized Medžiaga Aluminum
Ilgis 1.461" (37.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.457" (11.60mm) Skersmuo -
Išsamus aprašymas Heat Sink Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Aluminum Top Mount Priedų metodas Clip
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
APR38-38-12CB
APR38-38-12CB
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: HEATSINK FORGED 38 X 38 X 12MM