APR33-33-12CB/M
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APR33-33-12CB/M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APR33-33-12CB/M
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas HEATSINK FORGED WITH MEDIUM CLIP
Duomenų lapai: 1.APR33-33-12CB/M.pdf2.APR33-33-12CB/M.pdf
  • Pranešimas
APR33-33-12CB/M specifikacijos
Dalies numeris APR33-33-12CB/M Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4305 pcs Duomenų lapas 1.APR33-33-12CB/M.pdf2.APR33-33-12CB/M.pdf
Plotis 1.283" (32.60mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 3.80°C/W @ 200 LFM
Figūra Square, Pin Fins Serija APR
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiti vardai 294-1133 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Black Anodized Medžiaga Aluminum
Ilgis 1.283" (32.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.457" (11.60mm) Skersmuo -
Išsamus aprašymas Heat Sink Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Aluminum Top Mount Priedų metodas Clip
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
APR33-33-18CB/A01
APR33-33-18CB/A01
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: HEATSINK FORGED BLK ANO TOP MNT
Sandelyje: 14675 pcs
parsisiųsti: APR33-33-18CB/A01.pdf
RFQ
APR33-33-12CB/T
APR33-33-12CB/T
apibūdinimas: HEATSINK FORGED WITH TALL CLIP
Sandelyje: 3990 pcs
parsisiųsti: APR33-33-12CB/T.pdf
RFQ
APR33-33-12CB
APR33-33-12CB
apibūdinimas: HEATSINK FORGED 33 X 33 X 12MM