APR27-27-12CB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APR27-27-12CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APR27-27-12CB
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas HEATSINK FORGED 27 X 27 X 12MM
Duomenų lapai: 1.APR27-27-12CB.pdf2.APR27-27-12CB.pdf
  • Pranešimas
APR27-27-12CB specifikacijos
Dalies numeris APR27-27-12CB Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas HEATSINK FORGED 27 X 27 X 12MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5125 pcs Duomenų lapas 1.APR27-27-12CB.pdf2.APR27-27-12CB.pdf
Plotis 1.047" (26.60mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 5.30°C/W @ 200 LFM
Figūra Square, Pin Fins Serija APR
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiti vardai 294-1125 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Black Anodized Medžiaga Aluminum
Ilgis 1.047" (26.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.457" (11.60mm) Skersmuo -