7701051.5/3.3KP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
7701051.5/3.3KP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7701051.5/3.3KP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP
Duomenų lapai: 7701051.5/3.3KP.pdf
  • Pranešimas
7701051.5/3.3KP specifikacijos
Dalies numeris 7701051.5/3.3KP Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 111703 pcs Duomenų lapas 7701051.5/3.3KP.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Serija 770 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.5k, 3.3k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 10-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 16 Pins skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 1.5k, 3.3k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Dual Terminator 16 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
Circuit Type Dual Terminator Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
770105160/240P
770105160/240P
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP
Sandelyje: 108277 pcs
parsisiųsti: 770105160/240P.pdf
RFQ
Sandelyje: 77523 pcs
parsisiųsti: 770105121/195P.pdf
RFQ
770104
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: SMOCK JACKET DUAL WIRE BLUE XL
parsisiųsti: 770104.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 5 RES 820K OHM 10SIP
770105162/260
parsisiųsti: 770105162/260.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 5 RES 82K OHM 10SIP
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RECPT W/O DETENT 15POS .093
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: SMOCK JACKET DUAL WIRE BLUE 2XL
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus