768203101GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768203101GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768203101GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SOIC
Duomenų lapai: 768203101GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768203101GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768203101GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96365 pcs Duomenų lapas 768203101GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 10 Pins skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 100 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
768203101GP
768203101GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SOIC