768163394GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163394GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768163394GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 768163394GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768163394GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768163394GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88039 pcs Duomenų lapas 768163394GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 390k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 390k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
768163393JPTR13
768163393JPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC
Sandelyje: 101853 pcs
parsisiųsti: 768163393JPTR13.pdf
RFQ
768163471G
768163471G
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC
Sandelyje: 4734 pcs
parsisiųsti: 768163471G.pdf
RFQ
768163470GP
768163470GP
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 768163470GP.pdf
768163470GPTR13
768163470GPTR13
parsisiųsti: 768163470GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 768163394GP.pdf
parsisiųsti: 768163393G.pdf
parsisiųsti: 768163471GPTR13.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus