768161824GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161824GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768161824GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 768161824GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768161824GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768161824GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102257 pcs Duomenų lapas 768161824GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 820k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
768163101GP
768163101GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC
Sandelyje: 92370 pcs
parsisiųsti: 768163101GP.pdf
RFQ
768163101GPTR13
768163101GPTR13
Sandelyje: 105211 pcs
parsisiųsti: 768163101GPTR13.pdf
RFQ
768161824G
768161824G
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 768161824G.pdf
768163000XPTR13
768163000XPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC
parsisiųsti: 768163000XPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC