768161560GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161560GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768161560GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 768161560GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768161560GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768161560GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98157 pcs Duomenų lapas 768161560GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 56
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 56 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
768161512GPTR13
768161512GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
Sandelyje: 106646 pcs
parsisiųsti: 768161512GPTR13.pdf
RFQ
768161560GP
768161560GP
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC
Sandelyje: 96307 pcs
parsisiųsti: 768161560GP.pdf
RFQ
768161562G
768161562G
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 768161562G.pdf
parsisiųsti: 768161560G.pdf