768161334GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161334GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768161334GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 768161334GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768161334GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768161334GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93407 pcs Duomenų lapas 768161334GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 330k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 330k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
768161391G
768161391G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
Sandelyje: 6008 pcs
parsisiųsti: 768161391G.pdf
RFQ
768161391GP
768161391GP
Sandelyje: 85537 pcs
parsisiųsti: 768161391GP.pdf
RFQ
768161333GPTR13
768161333GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 33K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 768161333GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC