768143820GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143820GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768143820GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 768143820GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768143820GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768143820GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95065 pcs Duomenų lapas 768143820GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 82
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 82 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
768143820G
768143820G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC
Sandelyje: 5749 pcs
parsisiųsti: 768143820G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14SOIC
Sandelyje: 4989 pcs
parsisiųsti: 768143822G.pdf
RFQ
768143822GP
768143822GP
parsisiųsti: 768143822GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 768143821GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC
768143683GPTR13
768143683GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 68K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 768143683GPTR13.pdf
parsisiųsti: 768143822GPTR13.pdf